PRODUKCJA

STALE ROZWIJAMY NASZĄ OFERTĘOd 2013 roku poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję urządzeń browarniczych. Produkujemy warzelnie w stali nierdzewnej   z możliwością wykonania otuliny miedzianej o pojemnościach:

  • 5 hl, 10 hl, 20 hl, 40 hl

 Tankofermentory, zbiorniki fermentacyjno - leżakowe oraz zbiorniki procesowe o pojemnościach:

  • 5 hl, 10 hl, 20 hl, 40 hl, 60 hl, 80 hl

PRODUKCJA I INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIAJesteśmy także producentem niezbędnego oprzyrządowania i instalacji do produkcji browarów min.:

  • kadzie drożdżowe
  • układy chłodzenia
  • urządzenia do chmielenia na zimno
  • podesty, stacje CIP i myjki keg

Istnieje możliwość wykonania zbiorników na indywidualne zamówienie.

W naszej ofercie posiadamy również pasteryzatory tunelowe i pasteryzatory przepływowe.

WYSOKA JAKOŚĆ, DUŻE DOŚWIADCZENIEWszystkie nasze urządzenia wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, posiadają zatwierdzenia typu wydane przez Główny Urząd Miar. Nasz dział produkcji posiada wszechstronną wiedzę zarówno technologiczna popartą wykształceniem, jak także techniczną popartą doświadczeniem zawodowym. Sprzyjamy ciągłemu rozwojowi firmy opierając się na nowoczesnych rozwiązaniach, dajemy możliwości rozwoju pracowników.

FILM PRZEDSTAWIAJĄCY PRODUKCJĘ U NAS W ZAKŁADZIEJak wygląda produkcja w naszym zakładzie? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu reklamowego z produkcji w naszym zakładzie. Obejrzyjcie naszą linię produkcyjną oraz jak wygląda nasz zakład z zewnątrz i wewnątrz. Zapraszamy na krótką wycieczkę.

Facebook