NASZE INWESTYCJE

Jan Olbracht Browar Staromiejski

ul. Szczytna 15
87-100 Toruń

Jan Olbracht Browar Staromiejski zlokalizowany w XV wiecznej kamienicy przy ul. Szczytnej 15 jest jedynym tego typu miejscem w Toruniu. Restauracja z instalacją do produkcji piwa, gdzie warzenie odbywa się na oczach klientów. Goście smakować mogą potraw kuchni polskiej z elementami bawarskiej, popijając warzone w tradycyjny sposób piwo. Browar i restauracja wypełniają całą kamienicę, są rozmieszczone na 3 poziomach.


http://www.browar-olbracht.pl/

Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy

ul. Twardosławicka 43
97-300 Piotrków Tryb.

Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy to naturalna kontynuacja projektu zapoczątkowanego w 2012 roku w Toruniu. Obranie tego właśnie kierunku zaskutkowało uruchomieniem w 2014 roku Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht w Piotrkowie Trybunalskim. W okresie 1 roku powstał tu od podstaw browar z warzelnią o wybiciu 20 hl. i leżakownią o łącznej pojemności 400 hl. W ciągu 3 lat zwiększyliśmy nasze moce dwuktotnie, a warzelnie 3 krotnie. Browar wyposażony jest w nowoczesną linię rozlewniczą. Piwo w browarze rozlewane jest w butelki i kegi.


http://www.browarolbracht.pl/

Centrum Edukacji Browarniczej

ul. Szewska 2
97-300 Piotrków Tryb.

Miejsce to powstało w 2015 roku w Piotrkowie Trybunalskim: z pasji do piwa, myśli o piwie, a także propagowania szeroko pojętej kultury piwnej. Zapraszamy do sklepu, w którym można zaopatrzyć się w akcesoria do domowego warzenia piwa, gadżety kolekcjonerskie, etykietki, podstawki i kapsle z browarów polskich, kosmetyki piwne, a przede wszystkim to świat piw z najróżniejszych zakątków Polski. Centrum Edukacji Browarniczej to również muzeum piwowarstwa z „Browarem do góry nogami” w których poznać będzie można historię piotrkowskiego browaru, fabrykę browarów, surowce do produkcji piwa oraz tajniki browaru domowego z elementami kuchni piwnej.


http://www.centrumedukacjibrowarniczej.pl

Facebook