O NAS

PRODUKCJA URZĄDZEŃ BROWARNICZYCHGłównym profilem firmy MINIBROWARY.PL jest produkcja urządzeń, montaż i uruchamianie minibrowarów restauracyjnych i rzemieślniczych. Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksową usługę od wyboru i skonfigurowania instalacji, po gotowe receptury piwa. Produkujemy urządzenia, które są zgodne z polskimi wymogami prawnymi. Przygotowujemy kompleksową dokumentację urzędową dla Sanepidu, Głównego Urzędu Miar, Urzędów Celnych oraz prowadzimy całą dokumentację, którą przekazujemy po zgłoszeniu gotowości przez inwestora prowadzenia minibrowaru.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIAFirmę tworzą specjaliści z doświadczeniem zawodowym w browarnictwie, produkcji urządzeń, dziedzinie jakości i procedur urzędowych, inżynierowie sanitarni, projektanci technologii i urządzeń.
Posiadamy własny dział badawczo rozwojowy i pracujemy cały czas nad rozwojem i wdrażaniem nowych urządzeń do przemysłu piwowarskiego oraz przemysłów pokrewnych. Do tej pory stworzyliśmy ponad 35 działających minibrowarów i pracujemy nad kolejnymi. W 2017 firma poszerzyła swą działalność o produkcję pasteryzatorów tunelowych oraz przepływowych.

NASZ SPOT REKLAMOWYZapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu reklamowego podczas jego trwania prezentowane są urządzenia naszej produkcji, jak również prezentujemy kilka naszych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia

Facebook